Obchodní podmínky

KSZ s. r. o., Nový Kostel 107, 351 34 Skalná

IČ: 26380242

DIČ: CZ26380242

Jednatel: Michael Kastl

e-mail: info@biomasozchebska.cz

web: www.biomasozchebska.cz

Tel: 777 945 724       

 

Provozovna: Dolní Rychnov, Bergmannova 73, 356 04

 

Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která je uzavřena zaplacením a převzetím objednaného zboží.

 

1.OBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

 1. Veškeré ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.
 2. Před odesláním první objednávky se zaregistrujte. Další objednávky provádějte na základě přihlašovacích údajů.
 3. Objednávku zboží je možné provést i bez registrace.
 4. Vlastní registrací a objednávkou zákazník potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s Obchodními podmínkami společnosti KSZ s. r. o.

 

2.OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ

 

OBJEDNÁVKA

 1. Minimální odběr zboží není stanoven.
 2. Zboží je možné si objednat následovně –     telefonicky
 • e-mailem
 • v e-shopu
 1. Veškeré provedené objednávky jsou považovány za závazné.
 2. Při objednání zboží v našem e-shopu vyčkejte na potvrzení objednávky. Počítejte, prosím, také s tím, že vybraný balíček může být vyprodaný.

 

JAK NAKUPOVAT

Zákazník si může vybrat libovolné zboží z naší nabídky. Akruální nabídku naleznete na našem webu, záložka „e-shop“. Kliknutím na konkrétní druh masa se objeví seznam dostupných balíčků masa. U balíčku je vždy uvedena váha a cena za celý balíček včetně DPH. Uvedené ceny jsou platné v den objednávky. Zákazník si může objednat v e-shopu, e-mailem, telefonicky.

 

3.DODÁVKA ZBOŽÍ

Objednané zboží je možné vyzvednout po telefonické domluvě v provozovně Dolní Rychnov. Po domluvě je možné objednat zpoplatněnou dodávku masa chladícím vozem. Cena za dodávku se vždy odvíjí od objednaného množství masa. Dále je možné zboží vyzvednout ve výdejních místech, jejichž seznam naleznete na našem webu, pod „výdejní místa“. Termín předání zboží se se zákazníkem sjednává vždy po potvrzení objednávky.

 

4.ZPŮSOB PLATBY

Objednané zboží je možné zaplatit hotově, bankovním převodem nebo kartou na bankovní účet.

Při platbě bankovním převodem bude zboží vyexpedováno až při připsání platby na bankovní účet.

 

5.ZRUŠENÍ DODÁVKY (ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY)

Zákazník i prodejce může bez udání důvodu zrušit objednávku maximálně do 5 hodin od objednání zboží. Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy (po předání zboží) z titulu charakteru zboží (maso) není možné.

 

6.REKLAMAČNÍ ŘÁD

Zboží reklamovat dle stávajících platných norem:

 1. V případě reklamace nás neprodleně kontaktujte telefonicky nebo e-mailem s konkrétním uvedením popisu vady.
 2. V případě reklamace osobně přijedeme, překontrolujeme stav masa i skladovací podmínky u zákazníka a rozhodneme o uznání reklamace.
 3. Zákazník je povinen předložit účet, zajistit kvalitní uložení reklamovaného masa (max. 2oC), původní obal a musí předložit celý obsah balení (bez ohledu na stav – syrové, tepelně upravené či zmrazené). Pokud bude předložena jen část balíčku, nebude reklamace uznána. Neručíme za vady způsobené nevhodným skladováním a manipulací ze strany zákazníka.
 4. Vzhledem k povaze zboží se reklamaci snažíme vyřešit nejpozději do 2 dnů.

 

7.ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Na veškeré zboží poskytujeme záruku do doby spotřeby zboží uvedeného na obalu. Zabalené maso je velmi citlivé na manipulaci a porušení teplotního řetězce. Záruka se nevztahuje na poškození vzniklé nevhodným zacházením (pozor na balíčky, které obsahují kosti!) a skladování mimo rozmezí  0 – 3 o. Maso je určené k okamžité spotřebě po rozbalení balíčku. Nespotřebované maso doporučujeme zmrazit. Rozbalením balíčku nebo zmrazením masa záruka končí.

8.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Nakládání s osobními údaji kupujícího se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Kupující odesláním objednávky uděluje prodávajícímu souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním jím poskytnutých osobních údajů pro účel nákupu a prodeje zboží. Osobní  údaje zákazníka evidujeme jen pro vlastní potřebu a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetí osobě. Osobní údaje slouží pouze pro úspěšné vyřízení objednávky a marketing společnosti KSZ s. r. o.

 

9.ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Odesláním objednávky přijímá kupující tyto Obchodní podmínky v plném rozsahu.

 

Obchodní podmínky nabyly účinnosti 2. 4. 2014